Wapsite .lt . Giriu klajunai

Giriu klajunai. Tautos jega jos vienybeja.

Naujenos

Nauja tema Vilniaus miesto ir rajono rasti lobiai . Koleksionieriaus Rimšos stasio archyvo užrašų.
Pokalbiuose įkėlėm įdomesnių keletą lobių aprašymų iš kolekcionieriaus archyvo.
Giriu klajunu klubo narių dėmesiui . Nepamirškite susimokėti nario mokestį už 2018 metus. Pas klubo iždininką. Klubo nario mokestis tas pats kaip ir seniau 2 euriukai į mėnesį.
Papildėm dienoraštį naujomis lobių istorijomis. Ateityje įkelsim dar apie 3467 lobių istorijas iš paukstes kolekcionieriaus archyvo raštų nuo 1923 iki 1989 metu Lietuvos teritorijoje.
Netrukus vėl atnaujinsim mūsų puslapiuką. Ir nemažai naujienų įkelsim.
Klubo narių dėmesiui . Ateinanti šeštadienį žygis į Stebuklų kalną pakelui aplankysime Malavėnu fosiliju karjerą . Palandžiosim po Bajorkiemio požemiusir aplankysime Mirties kalnelį. O žygį užbaigsim su pasisėdėjimu prie laužiuko. Džiunglių tankumynuose netoli Sielų medžio. Žygio dalyvio mokestis 4 euriukai . Į žygį išvykstama 10 valandą . Žygio dalyviai renkasi prie storpirstcio pusies senoja vietoja. Žygio maršrutas Salduve Liado upelis Švedes pelkinai Fosiliju karjeras Stebuklų kalnas Bajorkiemio požemisi Džiunglių tankumynai ir Sielų medis. Maršruto žygio ilgis 28 kilometrai.
Atnaujinome skyrių. Dingę lobiai įkėlėme vieną kita straipsnį. Atnaujinome skyrių Romos monetų lobiai įkeliame naujų straipsnių.
ėjome nauja kelionių ciklą. Šiaulių rajono medinės pilys.
Pokalbiuosia aprašėme viena kita įdomesnį straipsnį. Apie lobių iš kolekcionierio Paukstes archyvo.
Antanas Smetona 1938 metu du sidabrinai litai. Nuotraukos ir trumpas monetos aprašymas. Labai reta moneta. Laikinai įkėlėme į turgaus skyrių.
Pradejomia nauja ekspediciju cikla Ruduo.
Pradejomia nauja cikla. Atrasti lobiai.
Pradėjom naują cikla. Kaštonų alėja.
Tesiamia ekspediciju cikla. Magnetai
f/61990/35645/p/DSCF4592

KLUBO NARIU DEMESUI NEPAMIRSKITIA SUSIMOKET NARIO MENESIO MOKESTI.
Pradejomia nauja cikla Dingia lobiai. Jamia aprasisimia apie rastus ir neismananciu zmogeliu sunaikintus istorinia vertia turincius lobius. Is koleksionieriaus Paukstes arhivo.
Dienos sviesa isvido naujas laikrastuko numeris Gelezinis vilkas. Laikrastuko tirazas 250 egzemplioriu. Laikrastuka galitia isigiti pas klubo redaktoriu Gyliuka.
Artėja žiema. Orai nepergeriausi, ekspedicijas atidėsim iki pavasario. Žiemos metu užsiimsime kolekcijų tvarkymu radinuku iš ekspedicijų restauravimu važinėjimu po kolekcionierių klubus ir kai kada vienadieniu iškylu į gamta išėjimu pasivaikščiot. Toliau leisim laikraštį Geležinis vilkas dalyvausime aktivioje klubo veikloja kaip sakoma nemiegosim per žiemą kaip meškinai į šiltą guoli įlinde. O judesim darbuosimias klubo stiprejimui.